Marlies en Jasmijn openen eetcafé Foxy annex comedyclub & exporuimte in ex-Posterijen : aanrader
Marlies en Jasmijn Verschueren openen dit weekend hun eetcafé Foxy annex comedyclub met exporuimte in ex-De Posterijen (1912) op de Grote Markt. Een hele uitdaging.
Expo met o.a. regionaal kunsttalent Swa Van Roy
Het Herenthoutse gezin heeft in het bekende pand 3 kamers op de bovenverdieping voor tentoonstellingen van kunstenaars uit Herentals en omstreken. Iedere maand zijn er gratis andere kunstenaars te ontdekken. Voor hen is die exporuimte gratis. Dat slaat aan, want ze zitten al voor veel maanden volgeboekt.
De eerste expo loopt met o.a. regionaal kunsttalent (BN Bekende Netelander) Swa Van Roy.
Feestelijk openingsweekend
Het openingsweekend loopt vrijdag 11 juli vanaf 18u met drie expo’s, een openingswoordje door Nigel Williams om 20u en aansluitend een fuif met Jan Vervloet en DJ Bloempot.
Zaterdagnamiddag serveert Foxy gratis pannenkoeken (14-17u), kinderanimatie in de tuin met de Verhalenbox van vertelster Evi (15-17u) en om 20u volgt een open mic met Kevin Van den Eynde als MC.
Zondag start rustig om 13u en sluit om 20u af met comedyoptredens van Jeron Dewolf en zaakvoerster Marlies Verschueren zelf. Inkom is for free het hele weekend.